Bydlení

Články

Strana 1/5 >>

FOR PASIV a FOR WOOD

Sedmý veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV, který proběhne v PVA EXPO PRAHA ve dnech 7. až 9. února 2019 v souběhu s veletrhem FOR WOOD zaměřeným na dřevěné stavby, konstrukce a materiály, bude největší ve své historii. Organizátoři akce podali pomocnou ruku vystavovatelům zrušených veletrhů Moderní vytápění a Dřevostavby a rozšířili kapacity pro jejich prezentaci v pražských Letňanech. Více informací najdete v přiložené zprávě.

 

 celý článek

Ekonomické stavby představují program Rostoucí dům

  Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, představuje domy, které rostou s jejich obyvateli. 

 celý článek

Crestyl zahájil výstavbu druhé etapy rezidenčního projektu Barrandov Hills

   Developerská skupina Crestyl zahájila 24. ledna 2011 první fázi výstavby druhé etapy projektu Barrandov Hills. V rámci ní vzniknou tři komfortní vilové domy přímo nad Prokopským údolím s celkem 21 byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. V Náklady na výstavbu první fáze druhé etapy činí zhruba 34 milionů korun.

 celý článek

Desítky pasivních domů se otevřou zájemcům o úsporné bydlení

Pokud jste o pasivních domech zatím jen četli, ale dosud v žádném nebyli nebo neměli možnost mluvit s jejich majiteli, určitě nepropásněte letošní Dny pasivních domů. Druhý listopadový víkend se zájemcům o úsporné bydlení otevřou v Čechách i na Moravě desítky pasivních domů. Již osmý ročník tradiční akce pořádá Centrum pasivního domu.
 celý článek

„Úspory“ - nejčastěji skloňované slovo stavebního veletrhu FOR ARCH 2012

Stavitelé, developeři i majitelé nemovitostí horečně hledají cesty, jak co nejvíce omezit energetický „apetit“ svých staveb. Vrásky na čele jim přidělává i projednávaná legislativa, která chce rozšířit využití průkazů energetické náročnosti budov. Dřevostavbám, moderním trendům ve vytápění, alternativním zdrojům energie, úspornému vybavení domů, ale také ekologické recyklaci odpadu se bude věnovat podzimní stavební veletrh FOR ARCH, souběžné akce a doprovodný program. Nejvýznamnější česká událost v oblasti stavebnictví proběhne ve dnech 18. - 22. září v PVA EXPO PRAHA.  celý článek

Jak na nízkoenergetickou stavbu? Zeptejte se na stavebním veletrhu FOR ARCH 2012

Chcete bydlet moderně a zbytečně neutrácet za energie? Novinky o nízkoenergetickém stavění, které hýbou současným světem stavebnictví, nabídne jako nosné téma letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH a souběžné tematické veletrhy. Architekty, projektanty, techniky, ale také širokou veřejnost každoročně láká tato tradiční přehlídka aktualit a trendů ze stavebního průmyslu. Nejinak tomu bude i letos, kdy v termínu 18. - 22. září zaplní rozsáhlé prostory PVA EXPO PRAHA v Letňanech prezentace moderních technologií a nejnovějších výrobků v oblasti stavění. 

 celý článek

Promyšlené bydlení

Jsou domy, které na první pohled vytvoří představu velmi příjemného bydlení. Většinou vznikají velmi uvážlivě a promyšleně, což znamená, že nejen architektonické, estetické a dispoziční řešení domu, ale i technické je na vysoké úrovni. celý článek

Na zloděje s elektronikou

I přesto, že jsou mechanická opatření k zabezpečení domu a bytu  stále důležitá a náhodné zlodějíčky mohou odradit, doba se změnila. Pouhé mechanické zabezpečení třeba mřížemi nebo bezpečnostními zámky na dveřích již nestačí. Zloději jsou zkušenější, zručnější, lépe organizovaní a mají i technické znalosti. Přesto se jim lze úspěšně bránit a to díky nástupu sofistikované elektroniky, o kterou je mezi lidmi stále větší zájem.  celý článek

Dřevostavbu? A proč? Výhody staveb na bázi dřeva

 Odolávají karibským hurikánům, vzdorují mrazivým severským zimám, vydrží přívaly sněhu v kanadských podmínkách, vytváří pohodu domovů v anglických plískanicích a jsou dostatečně seismicky odolné v japonských zemětřeseních. To jsou technologie stavebně konstrukčních systémů na bázi dřeva. Systémů, které jsou rozšířeny po celém světě z důvodu maximálního a efektivního využití suroviny, která je všude dostatečně zastoupena, a která je v přírodě obnovována.

 

 celý článek

Bezplatný odhad před prodejem nemovitostí využívá již pětina lidí

Již přibližně 20 procent prodejců nemovitostí v ČR využívá před samotnou transakcí bezplatného ocenění serverem odhadonline.cz. Oproti západoevropským státům je však Česká republika stále pozadu, občané tamních států totiž využívají bezplatných odhadů až čtyřikrát více.

 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2019 GOLEM GROUP