Centrální vysavače DUO VAC vhodné nejen pro alergiky

DUO VAC centrální vysavače odpovídají nejvyšším nárokům na čistotu a hygienu.

Vyčistí Váš byt nejjednodušším a nejpokrokovějším způsobem!

Odstraňte pomocí pouhé zásuvky centrálního vysávání ze svého okolí zbytkový prach, který je nebezpečný hlavně pro zdraví alergiků a astmatiků.

Vytvořte hygienicky čisté obytné prostředí pomocí přímého odsávání do venkovního prostoru. Domovní prach, výkaly roztočů, bakterie, květový pyl a jiné volné nečistoty budou beze zbytku odstraněny ze vzduchu, který dýcháte v místnosti.

Praktický
V budoucnu zasunete pouze hadici do zásuvky a vysajete celý byt (z jedné zásuvky až 65 m2 obytné plochy). Nikdy více žádný nepohodlný přístroj, který ničí rohy Vašich stěn, hrany Vašeho nábytku, konec vynášení těžkého přístroje do schodů a zakopávání o přívodní elektrický kabel.

Tichý
Centrální vysavač je instalován mimo obytný prostor. Tento fakt, a také zabudovaná protihluková ochrana, Vám garantují tiché vysávání, při kterém můžete dokonce poslouchat svoji oblíbenou hudbu nebo telefonovat.

Výkonný
Díky použití průmyslových motorů je sací výkon v porovnání s obvyklými vysavači podstatně vyšší (2 - 4 krát).

Úsporný
Stačí vyprázdnit 2 - 3 krát ročně sběrnou nádobu a vyčistit filtr. Žádné starosti s filtračními sáčky. Místo dalších nákladů uspořené peníze.

Snadná montáž
Montážní práce provádí zpravidla autorizovaný prodejce, ale s pomocí našeho přímého a detailního poradenství je i svépomocná montáž opravdu jednoduchá, a to nejen při novostavbách, ale i při dodatečném zabudování.

Centrální vysavač se instaluje na zeď mimo prostor bytu (podkroví, garáž, sklep, kotelna, sklad, atd.). Sací zásuvky se připojují pomocí cenově výhodných umělohmotných trubek DUO VAC, které mají speciálně upravený vnitřní povrch. Široký sortiment nejrůznějších odboček, kolen, objímek, a montážních pomůcek Vám zajistí jednoduchost položení jakéhokoliv vedení. Také lepení je velmi jednoduché. V novostavbě se zpravidla položení provádí pod omítku, do zabezpečovacích šachet a podlah. Ve stavbě již vybudované je bezpočet možností pro dodatečnou montáž (nevyužité komínové průduchy, dutiny v podlahách atd.).

Navíc tento geniální systém:
- šetří vaše nervy, protože vysávání je jako vánek
- ušetří i Vaše záda, protože k vysávání máte jen pohodlnou a lehkou hadici
- získá Vám více volného času pro Vaši rodinu a Vaše záliby
- je nadevše cenově výhodný
- speciální slevy pro alergiky, astmatiky a tělesně postižené

RADÍME VÁM DOBŘE: DUO VAC CENTRÁLNÍ VYSAVAČE!

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP