Chladničky Samsung Série G prostorné, úsporné a elegantní

Chladničky Samsung Série G využívají nejnovější inovace v oblasti optimálního skladování potravin a chladících technologií. S největší kapacitou pro uchování potravin ve své třídě stále dosahují úspornosti A+++.

Divize chladniček společnost Samsung Electronics Co., Ltd., která je na evropském trhu z hlediska tržního podílu jedničkou, představuje novou chladničku s mrazákem řady Série G. Ta byla navržena s ohledem na koncepci chytrého designu, který maximálně zvětšuje vnitřní objem chladničky při zachování stejných vnějších rozměrů a nabízí navíc až o 60 litrů prostoru pro více potravin. Celková kapacita tak činí jedinečných 400 litrů.

  Chladničky Samsung Série G se vyvíjí v Evropě a pro evropské zákazníky. Nabízí inovace v oblasti prostoru, lepší izolaci, štíhlejší stěny a vylepšenou ergonomii vnitřního prostoru. To jsou některé z nových funkcí, jejichž cílem je nabídnout více výhod a zlepšení.

  Zásluhou digitálního invertorového kompresoru a nového systému SmartEco, který optimalizuje funkce přístroje, se chladničky Samsung Série G se vyznačují energetickou účinností až A+++. Sedm chytrých čidel neustále vyhodnocuje teplotu a vlhkost a účinně řídí kompresor, pomocí čehož dochází k úsporám energie a dosahuje se maximálního chladícího účinku. Dokážou tak udržet požadovanou teplotu a zároveň optimalizovat spotřebu energie.

  Pro udržení čerstvosti potravin udává technologie Twin Cooling Plus společnosti Samsung nový standard v nastavení přesné teploty, jelikož chladí a mrazí jednotlivé prostory samostatně. Proto zůstávají potraviny při optimální vlhkosti stále čerstvé. Technologie No Frost zajistí, že se uživatelé již nemusejí zatěžovat rozmrazováním svých chladniček, protože brání vytváření námrazy na skladovaných potravinách.  Oddíl s nastavitelnou teplotou CoolSelect Zone umožňuje uživatelům nastavit si teplotu podle potřeb jednotlivých potravin
a skladování.

  Chladničky Samsung Série G jsou vybaveny bočním LED osvětlením zajišťujícím maximální světlo a pohodlí a stylovým modrým LED panelem. Modrý LED displej krášlí exteriér chladničky vylepšeným designem a praktičností a nabízí snadnější ovládání chladničky i mrazničky bez nutnosti otevřít dveře. Estetický dojem posiluje minimalistický elegantní design a široká paleta madel, která doplňují celkový vzhled přístroje.

  Chladničky Samsung Série G jsou k dispozici v různých velikostech (výška 1,85 m, 1,92 m a 2 m) a v řadě povrchových úprav, které budou vyhovovat každému uživateli – od klasické bílé přes moderní nerezovou ocel, která jsou oblíbené po celé Evropě, až po místní preference, jako je černá barva ve Velké Británii nebo vanilkově béžová v Itálii – vzali jsme do úvahy všechna přání našich zákazníků.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2019 GOLEM GROUP