Crestyl zahájil výstavbu druhé etapy rezidenčního projektu Barrandov Hills

   Developerská skupina Crestyl zahájila 24. ledna 2011 první fázi výstavby druhé etapy projektu Barrandov Hills. V rámci ní vzniknou tři komfortní vilové domy přímo nad Prokopským údolím s celkem 21 byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. V Náklady na výstavbu první fáze druhé etapy činí zhruba 34 milionů korun.

Hodnotná architektura i jedinečný výhled 

  Architektonické řešení vychází vstříc současným požadavkům na prosvětlenost a prostornost bytů. Díky svému umístění ve svahu nabízí bydlení s jedinečným výhledem na Prokopské údolí, pražské panorama a svahy Kavčích hor.
  Všechny byty rezidenčního komplexu Barrandov Hills disponují terasou či balkónem, součástí přízemních bytů je předzahrádka. Díky logickému uspořádání a zvýšené výšce stropu až na 2,75 m působí všechny byty prostorně. V bytech již od velikosti 2+kk je prosklená téměř celá stěna obývacích pokojů a byty jsou tak velmi světlé. Ve většině bytů se nacházejí i nadstandardní prvky jako samostatné pracovny, šatny a hlavní ložnice se samostatnou koupelnou. Součástí projektu je samozřejmě podzemní parkování.
  Rezidenční komplex Barrandov Hills nabízí byty v bytových domech i v menších komfortních vilových domcích. Veškeré byty mají velmi prakticky řešené dispozice od 1+kk až po 4+kk včetně exkluzivního bytu v 5+kk v nejvyšším podlaží. Pro zájemce je připravena možnost upravit dle individuálních požadavků nejen standardy bytů, ale i jejich dispozice. Ke koupi bytu lze navíc využít služby bytového architekta zdarma.
  Architektem stavby je uznávaný architekt Karim R. Rachidi reprezentující architektonické studio KRR Architektura. Jeho úkolem bylo navrhnout kvalitní řešení komplexu jak z architektonického, tak urbanistického hlediska. Komplex Barrandov Hills byl nominován na cenu Best of Realty 2008.

 Výhodná lokalita s plnou občanskou vybaveností
 

  Rezidenční projekt Barrandov Hills se nachází v lokalitě s plnou občanskou vybaveností. V místě jsou školy, sportoviště, řada obchodů i služeb pro veškeré každodenní potřeby. Městská část Praha 5 navíc plánuje další rozvoj této lokality a svým obyvatelům nabídne i nová sportoviště a klidové zóny.
 
Lokalita je zároveň velmi dobře dostupná automobilovou i městskou hromadnou dopravou. V bezprostřední blízkosti komplexu se nachází zastávka autobusu a tramvajová zastávka Geologická. Cesta do centra města tak trvá přibližně 20 minut. Pro řidiče je výhodou napojení na Jižní spojku a další výpadové silnice.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2019 GOLEM GROUP