Ekonomické stavby představují program Rostoucí dům

  Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, představuje domy, které rostou s jejich obyvateli. 

  

Český klient má svá specifika. Nerad mění místo svého domova. Pokud si klienti najdou pro svůj dům to správné místo, neradi se později stěhují jinam. V místě svého domova si vytvoří sociální vazby a svůj dům a okolí neustále zvelebují. To vše se jim nechce opouštět i přes to, že stávající dům již nevyhovuje potřebám rozrůstající se rodiny. S programem Rostoucí dům nemusí klient měnit místo domova, ale může svůj domov přizpůsobit novým potřebám.
   Ekonomické stavby vytipovaly několik domů, které dokážou reagovat na změněné potřeby klientů. Domy jsou od počátku projektované tak, aby umožňovaly snadné zvětšení o další moduly domu.  Nejčastější rozměr startovacích domů 3 + 1, které velikostí odpovídají potřebám mladých rodin a příliš nezatěžují velkou hypotékou, se mohou postupně rozrůst až na 6 + 1 s garáží. Zároveň se základním provedením domu ES realizují základový pas pro budoucí rozšíření domu na obě strany. Tento základový pas je jedinou investicí navíc proti běžnému provedení jakéhokoliv jiného domu od ES. Rozrůstání domu je vždy realizováno bez nutnosti přerušit bydlení již v obývané části domu.  

Více informací na www.ekonomicke-stavby.cz

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2019 GOLEM GROUP