Indeco nově - žena versus muž

Jak si zařídí byt žena? Jak si zařídí byt muž?

Domov znamená zázemí jednotlivce nebo celé rodiny, prostor pro odpočinek, místo pro setkávání a interiér vyjadřuje styl svých obyvatelů. Každý z nás má jinou představu o tom, jak by měl domov vypadat, volí jiný materiál nábytku, rozdílné barvy a odlišný design. Volný prostor místností nás inspiruje, zařizování se stává hrou.

Jak si zařídí byt žena?   Jak si zařídí byt muž?

Nový koncept společnosti INDECO CZ, jedné z největších výrobců vestavěných skříní ukazuje rozdílné úhly pohledu ženy a muže na interiér. Výběr bude pro zákazníky ještě zajímavější, volba výrobku napínavější.

 Proti sobě stojí ženský a mužský prvek!

Designérka Petra Vranová a designér Roman Vrtiška.

 „Prostředí, v němž žijeme, ovlivňuje naše životy,“ uvádí Petra Vranová, která se zaměřuje na návrhy interiérů a designu nábytku, proto pojala skříň jako věc maximálně praktickou, působící však esteticky. Využila širokou škálu materiálů, kterou firma Indeco nabízí, a vytvořila originální design, jenž dodává interiéru správný šmrnc a lehkost.

“Celková koncepce a ladění interiérů podvědomě ovlivňuje naší psychiku a konkretizuje naše emoce,” říká Roman Vrtiška, který se věnuje produktovému designu, návrhům interiérů a architektury. „Snažil jsem se poukázat na opomíjený faktor barvy v interiéru a pokusil se oživit jeho fenomén.“ Navrhl atraktivní interiéry nekonvenčního charakteru s čitelným rukopisem autora.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP