Inovovaná švédská tepelná čerpadla NIBE

Tepelné čerpadlo představuje moderní ekologický a ekonomický způsob vytápení a ohřevu vody.

V letošním roce inovované řady tepelných čerpadel země/voda Fighter 1120 a 1220 se vyznačují vynikajícími technickými parametry. Topný faktor je při podmínkách 0 °C/35 °C mezi 4,95 až 5,04, to znamená, že na 1 kW spotřebovaný pro pohon kompresoru získáme až 5 kW topného výkonu; 4 kW jsou zdarma z přírody!
Fighter 1120 je tepelné čerpadlo, které je určeno pro vytápění a ohřev vody v rodinných domech i komerčních objektech. Pro přípravu teplé vody s kombinuje s dvouplášťovými ohřívači Nibe VPA, které se vyrábějí ve velikostech 200/70, 300/200 a 450/300, kde první hodnota odpovídá objemu teplé vody v litrech a druhá hodnota objemu vody ve vnějším plášti. Čerpadlo je možné vybavit přídavným topným tělesem o výkonu až 9 kW, které slouží jako bivalentní zdroj nebo je zapojit s jiným doplňkovým zdrojem, například plynovým kotlem. Dodává se ve výkonech od 5 do 17 kW.

Fighter 1220 je kompletní jednotka, která má již zabudovanou nádrž na přípravu teplé vody o objemu 160 l. Součástí dodávky je elektrické topné těleso, které slouží jako elektrokotel, když tepelné čerpadlo nestačí ve velkých mrazech samo pokrýt potřeby domu. Fighter 1220 je naše nejprodávanější tepelné čerpadlo Nibe a dodává se výkonech od 5 do 12 kW.

Nové typy tepelných čerpadel Fighter 1120 a 1220 dosahují výstupní teploty do topného okruhu až 70 °C a jsou vhodné jak pro podlahové tak pro radiátorové topení. S přídavným příslušenstvím Pool 11 je možné je s výhodou využít i pro ohřev bazénu.

Tepelná čerpadla Fighter mají nejen vynikající technické parametry ale důraz je kladen také na uživatelský komfort, snadnou obsluhu a servis. Firma Nibe představuje spojení tradice s moderní výrobou. Rádi zájemcům poskytneme informace i o dalších typech tepelných čerpadel z našeho sortimentu, poradíme s výběrem vhodného čerpadla a zpracujeme zdarma cenovou nabídku na kompletní instalaci. Více informací též na: www.nibe-cz.com.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP