Interiérové dveře - harmonie módních trendů a elegance

Dveře v interiéru našeho domova by měly být jakýmsi jeho šperkem. A mohou být. Stačí, když si necháme poradit ve specializovaných prodejnách či přímo u špičkových výrobců dveří.

Moderní dýhované dveře mohou být designérským mistrovským kouskem, v němž se elegance snoubí s ladností, aniž by opomíjela nejnovější módní trendy v bydlení. Design dveří sezony 2005, které například nabízí fi rma Sapeli, je naprosto odlišný od klasických interiérových dveří. Vychází z nejnovějších světových interiérových trendů. Své odlišnosti dveře dosahují díky převratnému způsobu konstrukce. Klasickou sendvičovou skladbu nahradila nová progresivní metoda využívající kombinaci laťovky a tvrzeného, osm milimetrů silného skla.

Oblé tvary jsou moderní

Sklo již ve dveřích nepůsobí pouze jako doplňkový materiál, ale stává se důležitou a designérsky nosnou částí dveří. U některých variant dokonce tvoří celou středovou plochu dveří. Dalším charakteristickým znakem interiérových dveří nové generace je zaoblení plochy dveří. Nejde jen o oblou hranu, ale o eliptické opracování části plochy, slangově označované jako „mejdlíčko“. Plocha dveří pak skutečně není rovná, ale tvarem profi lu připomíná na hranách omydlené mýdlo. Tento tvar působí příjemně nejen na pohled, ale i na omak.

Panty ze zlata? Proč ne

pictures/144-1.jpgNové dveře do vašeho domova si můžete pořídit v povrchové úpravě s dýhou buku, olše, javoru, třešně a hrušky. Zároveň máte na výběr i z široké palety kování. Špičkou nabídky bude model, který má panty potažené 24karátovým zlatem. V této kategorii je samozřejmé, že dveře jsou zasazeny do dřevěných zárubní. Dveře mají vlastní model zárubní, který jim designově a tvarově odpovídá.

Pep

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP