Kdo chce letos novou střechu, měl již začít !

Čas velmi rychle běží a konec roku se kvapem blíží. Právě proto již mají v tomto období, vlivem nárůstu trhu se střešními krytinami, pokrývačské fi rmy kapacity téměř naplněny.

Pro novostavby a rekonstrukce k bytovým účelům platí i nadále snížená sazba daně z přidané hodnoty ve výši 5 % , práce na přidružených objektech – garáže, dílny, hospodářské stavby a další spadají od loňského května již do 19 % sazby.

Kdo přemýšlí o skládané (betonové) krytině, určitě se setká s nabídkou fi rmy Bramac, která má v sortimentu 5 modelů tašek ve 4 základních barvách, dále nestandardní barvy a samozřejmě bobrovku.

Zvláštní pozornost je možno věnovat zajímavé tašce Bramac MAX, která podle typu původní krytiny odlehčí stávající krov přibližně o 5 kg/ m2 , úspora na laťování je okolo 15 % a rychlost pokládky včetně příznivé ceny řadí tento model k velmi ekonomickým. Dále je žádaná již známá povrchová úprava Bramac Protector /angl. ochránce/. Třetí speciální nástřik zaručuje dlouhodobou ochranu proti působení povětrnostních vlivů a oddaluje proces stárnutí povrchu tašek vlivem slunečního záření.

Dalším z důležitých prvků, které jsou potřebné pro správnou funkci střechy, jsou podstřešní difúzní folie. Zajišťují ochranu před prachem a sazemi, deštěm, který je hnaný větrem a v zimě před prachovým sněhem. Při využití podkroví pro obytné účely dále chrání tepelnou izolaci před vlhkostí, která by se dostala pod krytinu. Bramac nabízí mimo jiné ve svém výrobním programu kontaktní difúzně otevřené folie, jak na tepelnou izolaci - Bramac PRO, tak na bednění – Bramac UNI.
pictures/133-1.jpg Každá střecha je tak dobrá, jak dobré jsou její detaily. Průchody střechou patří k velmi důležitým prvkům střešního systému. Jeho základem je prostupová taška vyznačující se jednoduchou montáží a těsným spojením jednotlivých prvků. Špatné provedení může mít za následek pronikání srážek do střešní konstrukce a vznik nepříjemných škod. Tuto oblast řeší např. Bramac systémem DuroVent, který slouží k odvětrání kanalizačního potrubí, koupelen a kuchyní, řešení prostupu pro anténní tyče a odkouření turbokotle.

Pokud se na střeše výše uvedené prvky vyskytují, je jejich použití u fi rmy Bramac jednou z podmínek pro přiznání nové záruky 15 let na funkčnost celého střešního systému a souběžně platí 30letá záruka na technické parametry střešních tašek.

Samozřejmě na trhu je celá řada materiálů od českých i zahraničních výrobců a toto je jen jedna z možností. Každopádně, kdo uvažuje o nové střeše, má opravdu nejvyšší čas navštívit nejlépe specializovaného prodejce střešních krytin, na prezentačních modelech střechy si vybrat správný druh krytiny a poté pokrývačskou firmu, která může již ukázat svá předchozí díla. Zákazník tím získá větší jistotu, že střecha bude sloužit dlouhá léta bez problémů a dalších nutných investic.

Šťastnou ruku při výběru té správné střechy vám přeje váš specializovaný prodejce střešních krytin a izolací fi rmy STALAK spol. s r.o. Jama č.p. 2 Rychnov n/Kn.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP