Koupání po celý rok aneb jak si prodloužit sezonu

Za letních teplých dní by asi jen málokdo odmítl bazén v blízkosti svého obydlí. Jen tak vyjít ven a skočit přímo do vody... Ale jakou část roku využíváme bazén a plaveme si jen tak pod širým nebem?

Abychom se mohli v našem bazénu koupat co nejdéle, je tu možnost ZASTŘEŠENÍ. To nám umožní využívat bazén od března do listopadu bez přídavného vytápění, chrání před nehodami děti a zvířata, dochází k minimálním tepelným ztrátám, sníží náklady na ohřev, brání spadu nečistot do vody a tím snižuje náklady na prostředky na čištění bazénu.

U mobilního zastřešení je také vysoký solární efekt. A na jakém principu mobilní zastřešení funguje?

Lze jím díky segmentům posunovat. Každý segment se skládá z rámu ze speciálně upraveného hliníku proti korozi a tepelně izolačních polykarbonátových komůrkových desek. Každý segment má kolečka, aby se mohl pohybovat po kolejišti. To se montuje do dlažby z vnější strany obruby. Celé zastřešení lze odsunout mimo bazén. Existuje ještě více variant, kdy se používají různé druhy posuvných nebo otvíracích dveří, demontovatelná čela... Vývojoví pracovníci firmy Albion vyvinuli a zavedli do výroby zařízení – elektrický posuv zastřešení. Tento výrobek umožňuje snadnou manipulaci se všemi moduly pomocí jednoduchého dálkového ovládání. Systém umožňuje zastavení kdykoliv během otvírání nebo zavírání ovladačem a z bezpečnostních důvodů je jištěn tak, aby při najetí na překážku sám přerušil pohyb.
Již při pořízení bazénu je vhodné myslet na případné zastřešení. Proto je lepší si hned na začátku rozmyslet jaký tvar, velikost a umístění bude bazén mít. Vyhnete se tím komplikacím, ale hlavně ušetříte! A jaký typ zastřešení si vybrat? Podchodové nebo nízké?
Někomu bude připadat vysoké zastřešení jako skleník, a proto si vybere zastřešení nízké. Většina nízkých dosahuje středního oblouku kolem 130 – 150 cm. Lze objednat i extra nízké zastřešení, které je ovšem finančně náročnější, než typ klasický. I přes nízkou výšku zastřešení, se v něm dá plavat.

Zastřešení z materiálů, které jsou vhodné, Vám poskytne firma FERAR, která Vám i ráda poradí, jak na to! A nyní nezbývá nic jiného, než si vybrat to správné místo, tvar a velikost bazénu a začít si budovat svůj vlastní.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP