Kovové ploty

Oplocení má několik základních funkcí. Tou nejdůležitější je ochrana před nezvanými hosty. Nesmíme ale zapomínat ani na funkci estetickou, kdy plot dokresluje tvar či umístění stavby, určuje obvod zahrady či pozemku a také vytváří dekorativní stěny a zákoutí uvnitř zahrady a je tou správnou ozdobou každého domu.

Při výstavbě domu lze zvažovat různé typy oplocení – pokud jde o materiál, ze kterého je plot vyroben, můžeme uvažovat o dřevě, plastu, zdivu nebo kovech. Z pohledu majitele lze oplocení hodnotit jako věc, o kterou se musíme nebo také nemusíme starat po jeho stavbě. Nejen zdivo, ale i kovové oplocení se dnes dá zhotovit jako bezúdržbové. Pokud k tomu přidáme ještě důraz na architektonickou čistotu a prostor pro vyniknutí domu, můžeme si být jisti, že vybraný plot je tím pravým doplňkem domu a zahrady.

Proč volit kovové plotové systémy?

▪Zejména pro jejich trhem ověřený vysoký standard a kvalitu
▪Použité materiály a povrchová úprava jsou voleny na maximální životnost celého systému 60let.
▪Svařované kovové ploty představují úspornější volbu ve srovnání s kovanými či uměleckými ploty.
▪Celokovová plotová pole se dají jednoduše kombinovat s kovovými sloupky, betonovou podezdívkou či zděnými sloupky.
▪K dostání je příslušenství k plotovým systémům vhodné pro každý typ podezdívky.

Na tuto otázku jsme se zeptali také obchodního zástupce firmy ŽDB GROUP a.s. paní Lenky Otrubové: „Chceme nabídnout takovou alternativu oplocení, která by těmto požadavkům odpovídala. Oplocení pro nás znamená komplexní bezúdržbový systém ochrany majetku, který šetří čas díky špičkové povrchové úpravě žárovým pozinkováním oceli spojeným s vypalovanou polyesterovou barvou. Tuto variantu oplocení nabízíme již několik let a ohlasy zájemců o plot jsou velmi příznivé. V letošním roce se chystáme zúčastnit i několika výstav, nejdříve na výstavě Pragointerier, dále na veletrzích CONECO v Bratislavě, Stavebních veletrzích Brno a For Arch v Praze v září.“

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP