Krok za krokem k nové kuchyni

Je pro vás vaše kuchyně příliš malá? Zdědili jste kuchyň po babičce, ale dnes už by to chtělo něco modernějšího? Tak s chutí do toho. Naplánujte si vaši novou kuchyň a těšte se na to, až se váš sen stane skutečností. A aby všechno dobře klaplo, přijměte prosím několik rad do začátku.

1. Nejdříve se postavte do středu vaší stávající kuchyně a zjistěte, co se vám na ní líbí, co jí chybí, co by v nové kuchyni mělo být rozhodně jinak. Všechna vaše zjištění si poznamenejte na papír.

2. Načrtněte si na papír půdorys vaší kuchyně. Nezapomeňte na všechny napevno zabudované části jako například okna, dveře a topná tělesa.

3. Změřte si výšku a šířku zdí, u kterých chcete umístit kuchyňskou linku, umístění oken, dveří i topných těles.

4. Načrtněte si pohled, jak by vaše kuchyň měla vypadat.

5. Vyzkoušejte různé varianty a umístění jednotlivých dílů, dokud nevytvoříte "přesnou" kuchyň snů.

6. Zakreslete přesné umístění jednotlivých skříní a kuchyňských spotřebičů. Nezapomeňte na rozmístění šuplat a polic ve skříňkách.

7. Máte-li děti, naplánujte si předem bezpečnostní opatření. Věřte, že tím velmi usnadníte život nejen sobě, ale i celé rodině.

8. Naplánujte si nejlepší rozmístění osvětlení.

9. Napište si seznam všeho zařízení, které budete potřebovat, aby se vaše kuchyň snů stala skutečností. Nezapomeňte na elektrické spotřebiče.

10. Jestliže jste se už dostali tak daleko a máte jasnou představu o tom jak bude vaše kuchyň vypadat, stačí už jen zvolit barvu a materiál. Na posledním místě je nutné vybrat si dodavatele a potom už jen čekat ..... a nová kuchyň je tu.

(BK)

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP