Moderní stavba - stínicí technika pod omítkou

Kazetové překlady HELLA trav - funkční a opticky perfektní řešení pro exteriérovou stínicí techniku.

Různé systémy exteriérového zastínění získávají stále větší popularitu. Skříně předokenních rolet či krycí galerie venkovních žaluzií, i když jsou lakovány v barvách podle architektonického návrhu, působí na některých fasádách příliš technicky.

Částečným řešením je použití tzv. „podomítkových“ skříní, např. u předokenních rolet. Tyto skříně umožňují zapuštění vlastní skříně pod omítku, ale nikoliv již úplné zapuštění vodicích lišt. Problematické je u nich také zabránění vzniku tepelných můstků ve vztahu k upevnění rámu okna.

Slabé stránky „podomítkových“ rolet vedly k vývoji nového řešení – kazetových překladů. Každé okno či dveře vyžadují překlad. Proto je nejlepším řešením zvolit systém, který umožňuje přímo do překladu zabudovat stínicí techniku.

Inovační kazetové překlady HELLA trav splňují všechny požadavky stavební fyziky (tepelně izolační vlastnosti) a svojí univerzálností umožňují montáž jak roletových systémů (textilních i hliníkových), tak i venkovních žaluzií, navíc i s možností kombinace stínicí techniky s navíjecí sítí proti hmyzu. Atraktivní fasády pak neznehodnocují žádné „vykukující“ elementy stínicí techniky.

Kazetové překlady jsou vyráběny přesně na míru, pro každou tloušťku zdiva a pro každý tvar okna, což dává svobodu při tvorbě vzhledu fasády. Fasáda není narušována žádnými skříněmi, kovovými galeriemi a vodicími lištami stínicí techniky. Při šikmých a obloukových oknech jsou do kazety montovány standardní výrobky, což může ušetřit investorům mnoho peněz. Pro arkýřová okna či jakýkoliv nestandardní tvar oken nabízí HELLA trav řešení na míru.

Díky dobrým tepelně izolačním vlastnostem je lze doporučit pro nízkoenergetické domy (hodnota od U = 0,19 W/m2*K podle tloušťky zdi).

Revizní klapka s profi lem s těsnicím kartáčkem je umístěna z venkovní strany, což pomáhá také zabránit vzniku tepelných můstků. Její provedení umožňující jednoduchou demontáž a dostatečný přístup k zamontovanému zařízení. Tím výrazně urychluje a zjednodušuje servisní práce a opravy.

Překlady HELLA trav jsou vyvinuty a vyráběny výrobcem stínicí techniky, z čehož vyplývá perfektní souhra překladu a vlastní stínicí techniky.

HELLA stínicí technika s.r.o.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP