Objevte nový způsob vaření - Whirlpool

Srdcem každé domácnosti bývala kuchyň. Bylo tam teplo, voněl připravovaný oběd a kolem stolu se sešla celá rodina k příjemnému povídání. Pak se co nejúspornější linky nastěhovaly do tmavých zákoutí panelákové reality a na klidné posezení nebylo místo, ani čas. Nyní se konečně zase vracíme do dobrých časů, ve kterých kuchyním náleží důležité místo centra rodinného života. Navíc centra zbaveného vší námahy, nekonečných hodin u sporáku či u dřezu se špinavým nádobím. Nejšikovnější domácí spotřebiče moderní doby jsou totiž vybaveny inteligentní technologií, která myslí a pracuje za nás.

Kulinářská galerie
Řada vestavných spotřebičů Whirlpool nese název Gallery. Název napovídá, že spotřebiče jsou vyrobeny tak, aby se daly umístit do jedné řady a z vaší kuchyně vytvořily skutečnou galerii. Patří sem klasická trouba AMW 590, Speed trouba AMW 595, plně automatický kávovar ACE 100 a ohřívací zásuvka WD 141 a 140 – vše v provedení nerez.

Speed trouba AMW 595 IX šetří prostor a má vlastnosti jako tradiční multifunkční trouba v kombinaci s mikrovlnami. Přípravu pokrmů v této troubě zvládnete v čase až o polovinu kratším, než je obvyklé. Rovněž nabízí široké spektrum předem nastavených receptů: pouze zadáte, co chcete připravit, a trouba sama zvolí ideální postup přípravy. Doporučená cena 34 990 Kč.

Plně automatický kávovar ACE 100 IX vaří nejen kávu, ale i pravé italské espresso nebo krémové cappuccino. Vyrábí se ve velikosti kompaktní s dalšími spotřebiči (výška 45 cm), má elektronické ovládání, dialogový displej. Varná jednotka se dá jednoduše vyjmout, nádržka na vodu i zásobník odkapávající tekutiny jsou zpředu lehce přístupné. Má oddělené zásobníky na zrnkovou a mletou kávu. Doporučená cena 39 990 Kč.

Ohřívací zásuvka WD 141 IX (Essence design, doporučená cena 12 990 Kč) nebo WD 140 IX (Progressive design, doporučená cena 12 990 Kč). Má ideální výšku 14 cm, což v kombinaci s klasickou troubou umožňuje jednotnou linii kompaktních spotřebičů (14 + 46 = 60 cm). Vejde se tam až 6 sad talířů, maximálně 25 kg nádobí.

Chladnička jako domácí studna
Volně stojící chladnička AQUA ARC 6708 IX (189 cm vysoká a pouhých 60 cm široká), zbaví domácnost obtížné, nekonečné donášky balené vody. Ve vnějších dveřích je zabudován kohoutek, ze kterého prýští voda z vodovodu, ovšem vyčištěná speciálním vodním filtrem (kapacita filtrování mezi jednoduchou výměnou filtru je 1500 litrů) a patřičně vychlazená. Vnitřní objem tím ovšem není nikterak zmenšen. LCD displej pomáhá snadnému ovládání spotřebiče a zprostředkovává uživateli zpětnou vazbu. Dodává se v provedení nerez, má mimořádnou patentovanou funkci 6. smysl Total No Frost, která nás zbavuje nutnosti nepříjemného a zdlouhavého rozmrazování spotřebiče. Patří do energetické třídy A. Doporučená cena 29 990 Kč.

Stylový design digestoře
Digestoř FlatScreen vylepší atmosféru ve vaší kuchyni, a to nejen díky vynikajícímu systému proudění vzduchu. Vypadá totiž mimořádně stylově, získáte skutečně moderní přístroj, který vám navíc nabídne jednoduché, přesné a příjemné rozhraní pro ovládání všech svých funkcí. Unikátní design digestoří Flat Screen zároveň umožňuje efektivnější filtrování vzduchu. Vzduch prochází obvodem digestoře (nikoli spodní stranou), a přístroj je tak znatelně tišší a přitom filtruje tuky o 10 % účinněji.
Doporučená cena: 44 990 Kč.

www.whirlpool.cz

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP