Ohebný pískovec

Ohebný pískovec je tzv.  „pískovcová dýha“, která se získává v lomech pomocí speciálně vyvinutých technologií a metod. Původně tyto  metody vyvinuli geologové k získávání struktur půdy a hornin a odborníci je poté dále rozvíjeli za účelem komerčního využití. Usazeniny hornin se odlupují v milimetrových vrstvách, přirozená struktura však přitom zůstává zcela zachována.

Ohebný pískovec si ihned po svém zavedení na český trh našel své místo v sortimentu vysoce kvalitních dekorativních stavebních materiálů. Letošní rok přinesl navíc další rozšíření nabídky. Největší výrobce ohebného pískovce, německá společnost Flexstone International GmbH, začala vyrábět flexibilní pískovec jako hotový polotovar (pískovcové tapety) v tloušťce pouhého 1 mm. Zatímco silnější surové pásy musely být zpracovány školenými odborníky, může s novou pískovcovou tapetou pracovat i laik.  

Tapeta o rozměru 1,2 x 2,6 m je dodávána v kartonu, balení obsahuje impregnaci (koncentrát) a instruktážní DVD. Tapeta je nabízena ve třech různých dekorech. Jedná se o přírodní výrobek, a tak se každá plocha stane nezaměnitelným unikátem. 

Další novinkou jsou obklady z ohebného pískovce, které jsou dodávány v kartonech po 10 ks, ve standardním rozměru 20 x 30 cm a jsou nabízeny v šesti dekorech. 

Flexstone ® pískovcová tapeta a Flexstone ® obklady  můžete zakoupit od ledna 2009 ve vybraných odborných  prodejnách po celé České republice.

                                                                  André Rechlin, HAJ-Stone s.r.o.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP