Plastový nábytek v interiéru

Když je řeč o plastovém nábytku, většina lidí si představí židli nebo stůl do zahrady, které mimochodem v poslední době vycházejí z módy a jsou nahrazovány nábytkem z kvalitního dřeva. Ale nabídka plastového nábytku je podstatně širší – plast se uplatňuje tam, kde vyniknou jeho těžko překonatelné klady – vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, lehkost, snadná údržba apod.

   Firma NAKO Kolín nabízí širokou škálu skříní a regálů. Zvláště skříně jsou v poslední době  stále žádanější.

Výrobci se předhánějí ve vymýšlení stále nových možností  a variant. Jednou z posledních novinek jsou skříně s roletovým zavíráním, inspirované dřevěným kancelářským nábytkem z minulého století. Moderní materiál ve spojení s vyzkoušeným praktickým systémem zavírání nabízí využití v omezených prostorech, kde by byl problém s otevíráním klasických dvířek. Skříně tohoto typu se dodávají ve dvou velikostech a s různým vnitřním uspořádáním poliček.

   Plastový nábytek je dodáván složený v kartonových krabicích, takže ho lze odvézt v osobním autě. Montáž dle přiloženého návodu lze provádět bez použití jakéhokoli nářadí.

  Odolnost vůči vlhkosti a povětrnostním vlivům oceníme zvláště ve vlhkých prostorech, sklepích, popř i venku va terase, balkonu či zahradě. Rovněž v chemicky agresivním prostředí, kde např. kovový nábytek rychle koroduje se plastový nábytek velmi osvědčil.

 

                                                                     Autor: Ing. Petr Brzák

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP