Samsung představuje nové členy oblíbené rodiny praček s technologií Eco Bubble

Pračky EcoBubble nabízí vynikající výsledky dokonce i při praní ve studené vodě, šetří energii a jsou šetrné k jemným tkaninám. Nyní mohou zákazníci využívat všech jedinečných vlastností technologie Eco Bubble i ve velkoobjemové pračce na 12 kg nebo v 8kg pračce se zkrácenou hloubkou.

 

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., přední výrobce a oceňovaný inovátor v oblasti spotřební elektroniky
a domácích spotřebičů, dnes oznámila, že uvádí na trh nové modely praček Samsung s technologií Eco Bubble. Rozšiřuje tak stávající řadu, kterou
s úspěchem představila v roce 2010. Pračka Samsung Eco Bubble je první na trhu, s technologií vytvářející bubliny, čímž zaručuje vynikající účinnost praní hned od samotného začátku pracího cyklu, takže i ve studené vodě pere jako v teplé. Pracím prostředkem nasycené bubliny pronikají hlouběji do tkaniny a rychleji se do ní vsakují. Tím šetří energii a prádlo perfektně vyperou. Protože se prací prášek rozpouští rovnoměrněji, zabraňuje speciální generátor bublin v pračkách Samsung Eco Bubble i zanechávání zbytkových mýdlových skvrn na oblečení.

 Inspirace z tradice 
  Vývojáři divize domácích spotřebičů Samsung se inspirovali způsobem praní využívaným v minulosti. Předchozí generace praly prádlo v ruce a při praní vytvářely velké množství bohaté mýdlové pěny, takže prací prostředek pronikal hlouběji do tkaniny. Společnost Samsung použila obnovu tohoto tradičního, ověřeného postupu ve svém bublinkovém pracím systému, aby zjednodušila tuto domácí práci a učinila ji mnohem pohodlnější a bez zbytečného plýtvání energií.

 Účinný, úsporný a tichý prací systém
  Další velkou předností technologie Eco Bubble je úspora energie. Její důmyslnost spočívá v tom, že pračky na to, aby dobře vypraly prádlo, již nepotřebují horkou vodu. Pomocí mýdlových bublin je možné vyprat prádlo ve studené vodě stejně dobře jako ve vodě o teplotě 40 °C, využívané v dnešní době mnoha lidmi, čímž se sníží nároky na spotřebu energie potřebnou pro ohřev vody. Ve srovnání s běžným praním bavlněného prádla na 40 °C lze ušetřit při praní ve studené vodě až 70 % energie (praní ve studené vodě Super Eco při 15 °C). Díky novému digitálnímu invertorovému motoru lze ušetřit ještě více energie a také využít kvalitní technologie s až desetiletou zárukou na motor. Digitální invertorový motor praček Samsung Eco Bubble navíc snižuje hluk při praní, takže je možné doma prát pouze s minimálním vyrušováním, nebo si při praní i zdřímnout.

Výjimečná kapacita 12 kg, s kterou ušetříte
  Kapacita bubnu velkokapacitní pračky Samsung Eco Bubble je 12 kg, což je největší objem dávky prádla, který je v Evropě k dispozici u pračky běžné velikosti. Díky této pračce mohou větší rodiny prát méně často, aniž by se jim doma hromadilo špinavé prádlo a praním trávily příliš mnoho času. Větší kapacita může znamenat velkou spotřebu energie. Pomocí inteligentního senzoru hmotnosti od společnosti Samsung však může pračka Samsung Eco Bubble dokonce energii ušetřit. Tento senzor zjistí, kolik prádla je právě v bubnu, a vypočítá, kolik vody a energie bude zapotřebí na jeho vyprání. Nový barevný LCD displej na přední straně navíc ukazuje, který prací program spotřebuje nejméně energie, takže dochází k optimálnímu využití energií. Prostřednictvím všech těchto pokročilých technologií využívá pračka Samsung Eco Bubble, navzdory své velké kapacitě, nejlépe energie v rámci třídy A+++.

Moderní tkaniny stále jako nové
  Všechny pračky Samsung Eco Bubble také chrání jemné tkaniny. Oblíbené moderní tkaniny jsou někdy tak jemné, že vyžadují praní ve studené vodě a velice šetrné zacházení. Uživatelé přesto nechtějí prát prádlo v ruce a raději využijí pohodlí praní v automatické pračce, přičemž ovšem vyžadují kvalitní výsledky. Praní při nízké teplotě, které není na úkor účinnosti a které využívá jemné pěny během fáze praní, je bezesporu výhodou. Společnost Samsung má dokonce důkazy o tom, že tato pěna a šetrné praní měřitelným způsobem zlepšují stav oblečení vyrobeného z outdoorových a voděodolných látek, protože zachovávají jejich povrch v dobrém stavu, takže déle odolává dešti. Vysokokapacitní 12kg pračka Eco Bubble a nová vysokokapacitní 8kg pračka s menší hloubkou jsou už nyní v prodeji.zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2019 GOLEM GROUP