Stropní podhledy

Firma PORTAS, jednička na renovace v Evropě, vstupuje v České republice již desátým rokem, do podvědomí zákazníků nejinovativnějšími možnostmi renovací kuchyní, dveří, zárubní, schodů, koupelnového nábytku a kryty topných těles na míru. Její heslo „dobré zachováme – nové vytvoříme“ se stalo krédem nejen všech třiceti odborných závodů v celé České republice, ale i všech ostatních pěti set odborných závodů v celé Evropě.

A protože v PORTASu nikdo neusíná na vavřínech, ale neustále se hledají nové a nové cesty k uspokojování potřeb zákazníků, přichází na trh novinka – stropní podhledy na míru.

 

I zde platí široká nabídka ze třiceti odstínů v matném nebo lesklém provedení, a jak si již zákazníci PORTASu zvykli, i tato renovace je realizována v průběhu jednoho dne.

Stropní podhled na míru je profesionální a moderní řešení pro všechny místnosti, ať už v nové nebo starší výstavbě. Nový stropní podhled se montuje přímo pod stávající konstrukci stropu a vyklízení místností není nutné.Jednoduchá vestavba neobtěžuje odpadem nebo špínou. Nový stropní podhled tvoří fl exibilní fólie s vynikajícími vlastnostmi.

Po instalaci stropního podhledu zcela odpadá namáhavé stále se opakující malování, odpadá stěrkování stropů, do minulosti také patří odpadávající omítka, nerovná místa a praskliny.

Na přání lze do nového stropního podhledu zaintegrovat i vhodné osvětlení nebo vám může zůstat osvětlení původní.

Díky minimální výšce konstrukce se tento stropní podhled dá namontovat prakticky v každé místnosti. Samotný materiál je antistatický, tedy i bezprašný a je vhodný i pro alergiky a je těžko zápalný. Stropní podhledy PORTAS rozzáří a rozjasní prostor v koupelně stejně jako v kuchyni nebo ložnici či obývacím pokoji. Vhodně nainstalované osvětlení změní vstupní halu či kancelář v reprezentativní místnost. Máte šikmý nebo velký strop? Nevadí! PORTAS stropní systém má vše vyřešeno. Díky individuálnímu vyhotovení na míru se stropní a osvětlovací systém PORTAS harmonicky přizpůsobí, jak barvou tak i ztvárněním, libovolné situaci v prostoru.

Stropní a osvětlovací systém PORTAS klade důraz nejen nejen na nesčetné možnosti provedení, ale i na vysokou kvalitu. Proto nemohou vysoce kvalitní fólii uškodit ani teplo ani chladno, či vlhko nebo sucho.< P>

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP