Svět koupelen

Každý mi dá za pravdu, že koupelna je místo, s kterým den začíná a také končí.

Místo, které by nás mělo i příjemně naladit do nového, byť pracovního, dne a naopak večer po celodenní činnosti poskytnout relaxaci nejen tělu, ale také duši. Třeba ve vaně s perličkou, hydro masáží nebo v relaxačním boxu s párou a třeba postačí i sprcha ovšem s polohovací růžicí.

Pravdou je, že doby, kdy se stavěly ryze účelové koupelny se standardním základním vybavením a většinou s obklady, které na vás vyšly v dlouhé frontě a pouze o rozměru 15x15 cm jedné barvy už jsou nenávratně pryč. Dnešní nabídka keramiky a koupelnového vybavení značně převyšuje poptávku a je snadné zakoupit dle vlastního výběru téměř cokoliv a kdekoliv.

Ovšem ne každý, kdo se rozhodne zrekonstruovat si koupelnu, bytové jádro nebo zařizuje novou útulnou koupelnu v novostavbě, má jasno a navíc má tak trochu zmatek pod tlakem všech valících se informací od různých obchodníků.

Existují však obchodní firmy specializované nejen na vlastní prodej koupelnového zboží, ale firmy, kde vám pomohou správně vybrat. Vaši budoucí koupelnu vám graficky zpracují dle stávajících rozměrů a po dohodě třeba i zrealizují. Poradí vám s osvětlením, velikostí zrcadla, typem vany, sprchovým koutem, ale také jak vyřešit izolace, větrání a podlahové topení, pomohou vám určit velikost a odstín obkladů a hlavně poradí při výběru zboží ve vámi určené cenové hladině. Pokud objevíte takovou firmu, máte vyhráno.

I z malého prostoru lze vykouzlit krásné místo k vaší denní relaxaci. Udělejte si radost a vytvořte si koupelnu svých snů.

(MK)

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP