Topení z přírodního kamene

Výborné vlastnosti kamene akumulovat a poté vyzařovat teplo lze výhodně využít při vytápění bytu, rodinného domku a podobně. Elektrické topení se vyznačuje nízkými provozními a pořizovacími náklady.

To, co umí kámen neumí žádný jiný materiál. Též dokáže pracovat s vlhkostí místnosti. Když kámen chladne, pohlcuje vlhkost a naopak. Tímto udržuje konstantní vlhkost v místnosti. Topení nevíří prach, nepřepaluje vzduch, a proto je vhodné pro astmatiky a alergiky. Další předností je díky dlouhovlnnému tepelnému záření rovnoměrné rozložení tepla, které přináší úsporu energie 18-25% oproti všem topným systémům a 30-40% oproti teplovzdušnému vytápění. Úsporu energie získáme částečnou akumulací kamene, kdy nám prostorový termostat vypne a kámen nám díky své akumulaci vykrývá tepelnou potřebu místnosti, neboli topí zadarmo. Snadno překlene vypnutí NT.
Druh, zbarvení i tvar topení z přírodního kamene si může zákazník vybrat podle vlastního vkusu.
Díky použité technologii, kdy jsou do kamene vyfrézovány drážky, vložen topný kabel a zalit speciální šamotovou hmotou nedochází k žádné energetické ztrátě. Umíme udělat jakýkoliv tvar a ten osadit osvětlením.
Další výhoda je téměř 100% účinnost a dlouhá životnost. Nejedná se o topení s přilepenou folií na zadní straně desky. Výrobek je plně ekologický. Díky krytí IP 25 lze toto topení použít i do koupelen. Zájemcům o naše topení vypracujeme zdarma energetický výpočet včetně pořizovacích nákladů. Stačí nám zaslat podklady.

 

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP