Úspora místa v bytě

V dnešní době, rekordního růstu cen bytů a výstavby malometrážních bytových jednotek je spousta z nás konfrontována s uspořádáním a využitím takovýchto malých místností.

Nové trendy v bydlení však vyžadují i nový přístup ve vybavení bytů. Jde o to maximálně účelně a zároveň estetický využít doslova každý centimetr. Jako řešení se objevují na trhu více než kdy jindy i většině z nás známé sklopné postele. Většinou máme představu známého řešení postele vyklápějící se ze skříně. Toto řešení je celosvětově známé a pro spoustu z nás dostačující. Jedná se  o různě koncipovanou skříň z lamina a v ní potom kovové nebo i dřevěné lůžko.

Na trhu v ČR se dá pořídit i nové vlastní řešení. Toto posouvá a řeší podstatu problému zejména v designové rovině.

Podařilo se totiž nalézt takový mechanizmus sklápění, který umožňuje celou „skříň“ sklopit - tím potom v druhé poloze vzniká postel, která není k rozeznání od klasické postele. Uživatel tak dosáhne v obou fázích dokonalého vzhledu. Není tak nucen spát ve skříni a nemusí se zároveň stydět za to, že má doma sklopnou postel.

Takovéto řešení je potom nabízeno  v různém provedení dřevin i odstínů. Dají se zároveň použít klasické rošty i matrace. Vhodným zakomponováním včetně doplňkového nábytku tak vznikne uceleně vybavená, estetická a účelná místnost, která slouží zároveň jako ložnice i obývací pokoj. O kvalitě spánku ve srovnání s rozkládacími sedačkami není nutné se ani zmiňovat.

Toto řešení  po necelých 10 letech vývoje, získalo své místo na našem trhu a v posledním období proniká i do EU.

 

                                                                                       Autor: Pavel Urban

 

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP