Život v dřevostavbě

Že jsou dřevostavby energeticky úsporné a jejich výstavba je rychlá, je již dnes snad všeobecně známo. Že jsou ale i velice kvalitní a že jsou dokonce v mnoha směrech i lepší alternativou zděných staveb k bydlení, ještě tak obecně známo není.

Proto společnost MS Haus s. r. o. zvýšila důraz na kvalitu svých výrobků, má certifikovanou výrobu stěn a stropů a její výroba je dozorována VVÚD z Prahy. O zvýšení obecné kvality dřevostaveb usiluje i prostřednictvím členství v Asociaci dodavatelů montovaných domů a Sdružení dřevostaveb CZ. Hmatatelným výsledkem tohoto úsilí je i vítězství v soutěži o nejkrásnější dřevostavbu roku 2006 v kategorii panelové konstrukce rodinným domem p o s t a v e n ý m v Újezdě nad Lesy. Jedná se o zcela atypický dům, jak svou architekturou tak i dispozičním řešením, kde bylo vše podřízeno požadavkům klientky. Je důkazem, co vše lze s dřevostavbou udělat. My si na něm ceníme i toho, že se nám podařilo vyhovět ve všech zvýšených nárocích na kvalitu.

Tento dům je ale přece jenom trochu výjimečný v běžné produkci MS Haus.

Tam najdete cenově velmi výhodné a architektonicky jednoduché stavby, ať již bungalovů či podkrovních rodinných domů, kde cena za vrchní stavbu na klíč bez DPH začíná již od 1 mil. Kč. Nejobvyklejší jsou ale stavby v rozmezí 1,5 až 2 mil. Kč. Společnost MS Haus s. r. o. se soustřeďuje na komplexní službu od zpracování projektové dokumentace, přes pomoc při financování stavby po kompletní dodávku na klíč. Obvyklé jsou ale i dohody o dílčích dodávkách v rozsahu dle požadavků zákazníka. Domy prezentované na našich webových stránkách lze dle požadavku zákazníka upravovat. Pro klienta je důležité, že před objednáním projektu a před podpisem smlouvy o smlouvě budoucí na dodávku a montáž domu má stanovenou pevnou cenu.

Kontakt: MS Haus s. r. o.

zpět

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP