Exteriéry

Články

Strana 1/1 >>

Rekonstrukce balkonů a lodžií trochu jinak

Tekutá dlažba -  jedinečný materiál,  který účinně řeší dlouhodobou problematiku pochůzné vrstvy balkonů, teras a lodžií.  celý článek

Biologické zemní filtrace nové generace

Celá řada domácností a objektů občanské vybavenosti vybudovaných v nedávné minulosti byla nucena pro čištění odpadních vod budovat vícekomorové septiky. Byl to v té době nejschůdnější způsob, jak zajistit zachycení fekálních látek.

 celý článek

Proč chtít rolovací garážová vrata?

Pokud budeme v dnešní době vybírat vhodná garážová vrata, máme mnoho možností různých typů. Posuvná, výklopná, sekční apod. Často se však zapomíná na vrata rolovací, která svojí podstatou mohou nejlépe splnit naše nemalá očekávání.  celý článek

Venkovní pohoda i v chladných dnech

Kdo by neměl rád teplé večery s posezením na terase u kávy či grilování, nebo při návštěvě zahrádky Vaší oblíbené restaurace. Počasí však není vždy přívětivé a tak si s příchodem sychravých dní kávu raději vypijeme v teple svého domova. Pokud však rádi odpočíváte na terase a chcete si tento způsob relaxace co nejvíce prodloužit, pořiďte si na svou terasu tepelný zářič. celý článek

Jaké jsou výhody venkovních rolet?

Tuto otázku slýcháme poslední dobou stále častěji. Odpověď je jednoduchá, pojďme si ale venkovní rolety nejdříve v rychlosti představit. Jak už název napovídá, rolety se instalují z vnější strany oken a kompletně je celé překryjí. To je první výhoda venkovních rolet, tedy zastínění místnosti.

 celý článek

Krása skrytá v kameni

 Lidé využívají kámen odnepaměti. Ať už se jednalo o kamenné výrobky, či klenbu v jeskyni, postupem času začal člověk z kamene stavět i sám. Kámen se však postupně změnil ze základního stavebního prvku v luxusní doplněk soukromě i komerčně využívaných prostorů a to nejen pro své věkem prověřené vlastnosti jakými jsou trvanlivost, pevnost, odolnost proti mrazu a oděru, ale také díky barevné stálosti a její nenapodobitelnosti.

 celý článek

Rolovací garážová vrata

Výběru vhodných garážových vrat bychom měli věnovat právě takovou pozornost jako výběru oken či střešní krytiny. Vzhledem ke své velikosti tvoří nepřehlédnutelnou část domu a mají nemalý podíl na celkovém vzhledu domu. Avšak garážová vrata nemají pouze estetickou funkci. Významnou roli hrají také z hlediska bezpečnosti a tepelné izolace.
 celý článek

Výrobce laminátových bazénů

Pokud jste se rozhodli vybudovat si na zahradě zapuštěný rodinný bazén, jistě předpokládáte, že tento krok v sobě skrývá nejen větší investici, ale také rozsáhlejší stavební zásah do vašeho pozemku...
 celý článek

Když kvetou zdi

Projíždíte-li staršími částmi měst, jistě si všimnete mokrých skvrn na omítkách a výkvětů způsobených solí. Tento problém se však nemusí týkat jenom starých budov, ale i novějších staveb, mnohdy i desetiletých. Původcem vlhkosti ve zdivu a následně i v omítkách bývá nejčastěji špatná nebo již nefunkční horizontální a vertikální izolace. Také to může být špatným odvodněním střech a drenáží. Vlhkost, která kapilárně vzlíná vzhůru, se tu odpařuje, ale na povrchu zanechává sůl. Sůl, která zde následně tvoří nevzhledné mapy. To se opakuje stále dokola.
 celý článek

Zeptali jsme se aneb odborník radí

Kvalita je jedním ze základních atributů firemní filozofie společnosti ALUROL z Nového Města nad Metují. Kvalita a profesionální přístup daly této společnosti již od počátku její existence - v roce 1992 - patřičnou dynamiku na cestě mezi přední výrobce hliníkových a plastových venkovních rolet, garážových vrat, montovaných garáží, vjezdových bran a dalších systémů, které v sobě vždy spojují eleganci, funkčnost, vysokou životnost a příznivou cenu.
 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2019 GOLEM GROUP