Finance

Články


Jak postupovat v případě vytopení domu

Základní body správného postupu v případě vzniku pojistné události související s přírodní katastrofou:

 celý článek

Jak žádat o dotaci Zelená úsporám

Následující řádky obsahují kompletní návod, jak žádat o dotaci Zelená úsporám z programu Ministerstva životního prostředí. Je určen především těm z vás, kteří ještě žádné úsporné opatření neprovedli. O dotaci můžete samozřejmě žádat také po realizaci opatření, a to na investice, které splňují podmínky programu a byly dokončeny po 1. dubnu 2009.

 celý článek

Žijeme, utrácíme, spoříme

Stavební spoření si v České republice získalo mezi obyvateli velkou přízeň. O jeho popularitě hovoří jasně čísla - za loňský rok bylo uzavřeno více jak 1,2 milionu nových smluv a letošní rok nebude v zájmu o spoření horší. Stavební spoření je jednou z dostupných cest, jak získat potřebné finanční prostředky na pořízení nemovitosti na základě využití úvěru ze stavebního spoření. Přestože je stavební spoření jako takové nejčastěji využíváno pro získání především nižších částek (opravy, přestavby bytových jader a zmodernizování bytu), je v neposlední řadě směrováno i na řešení bytové potřeby. V obchodních podmínkách všech stavebních spořitelen se vyskytuje pouze ustanovení o minimální cílové částce, maximum není nikterak omezené. Výhodné se jeví i využití stavebního spoření několika členy rodiny.
 celý článek

Být či nebýt, hypotéka či ne

Jak získat na svůj stavební záměr finanční zajištění? Tuto otázku si jistě položí nejeden z budoucích stavebníků, či spíše až na výjimky téměř každý. Ve světě je nejběžnějším způsobem jak získat potřebné prostředky na nákup rodinného domu nebo bytu bezesporu hypoteční úvěr. Přestože dnes s hypotečními úvěry jsou v České republice spojeny dosud nejnižší úrokové sazby, tak stále ještě panuje mezi lidmi určitá nedůvěra k tomuto produktu. V současné době nabízí hypoteční úvěry celkem devět peněžních ústavů.
 celý článek

S hypotékou se i ten nejkrásnější sen o bydlení stává realitou

Postav dům, zasad´ strom a vychovej syna, říkali naši předci. Pravdou zůstává, že po bydlení ve vlastním stále touží i většina současníků. A k pořízení domu či bytu využívá hypotéky. Díky nízkým úrokovým sazbám a úvěrům šitým na míru na ně totiž dosáhne stále větší počet lidí. celý článek

Jak na hypotéku? Snadno a rychle!

Zvážili jste všechna pro a proti a rozhodli se pro hypoteční úvěr, který vám umožní bydlet ve vlastním domě či bytě. Aby všechny administrativní záležitosti proběhly hladce a banka vaši žádost o hypotéku vyřídila během několika dnů, je třeba mít především správné doklady.
 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2019 GOLEM GROUP