Bydlení

Články

<<Strana 6/5

Bydlení v dřevostavbě

Dřevostavba zaujímá na našem trhu zejména s rodinnými domy stále větší místo. Přesto se zde stále ještě v dost velké míře objevuje názor vzniklý v době nedávno minulé a sice, že dřevostavba je stavbou méněcennou a provizorní. Nejsilnějším argumentem k tomu se používá heslo „cihla je cihla“.
 celý článek

Rekonstrukce rodinného domu

Výchozí podmínky: Před dvěma lety jsem byl požádán o projekt na rekonstrukci rodinného domu v obci Šedivec. Investor je mladá rodina tehdy se dvěma dětmi a velmi omezeným rozpočtem.
 celý článek

Stropní podhledy

Firma PORTAS, jednička na renovace v Evropě, vstupuje v České republice již desátým rokem, do podvědomí zákazníků nejinovativnějšími možnostmi renovací kuchyní, dveří, zárubní, schodů, koupelnového nábytku a kryty topných těles na míru. Její heslo „dobré zachováme – nové vytvoříme“ se stalo krédem nejen všech třiceti odborných závodů v celé České republice, ale i všech ostatních pěti set odborných závodů v celé Evropě.
 celý článek

PRIMA a.s., Hradec Králové úspěšný regionální developer bytových domů

PRIMA a.s., Hradec Králové je developerská firma orientovaná na výstavbu bytových domů, která v září 2004 oslavila desetileté jubileum od svého vzniku. Za tuto dobu postavila a prodala přes 350 bytových i nebytových jednotek, je typickým regionálním developerem, který své originální projekty realizoval na domácím hřišti v Hradci Králové a v krkonošském rekreačním středisku Harrachov.
 celý článek

Jak jsme stavěli Fort Clark u jezera Clark Lake

Z knihy Leoše Šimánka, KANADA - Život v divočině, se souhlasem autora upravila redakce Abeceda bydlení. celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP