Rodinné domy

Články

Strana 1/3 >>

Ekonomické stavby představují program Rostoucí dům

  Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, představuje domy, které rostou s jejich obyvateli. 

 celý článek

Desítky pasivních domů se otevřou zájemcům o úsporné bydlení

Pokud jste o pasivních domech zatím jen četli, ale dosud v žádném nebyli nebo neměli možnost mluvit s jejich majiteli, určitě nepropásněte letošní Dny pasivních domů. Druhý listopadový víkend se zájemcům o úsporné bydlení otevřou v Čechách i na Moravě desítky pasivních domů. Již osmý ročník tradiční akce pořádá Centrum pasivního domu.
 celý článek

„Úspory“ - nejčastěji skloňované slovo stavebního veletrhu FOR ARCH 2012

Stavitelé, developeři i majitelé nemovitostí horečně hledají cesty, jak co nejvíce omezit energetický „apetit“ svých staveb. Vrásky na čele jim přidělává i projednávaná legislativa, která chce rozšířit využití průkazů energetické náročnosti budov. Dřevostavbám, moderním trendům ve vytápění, alternativním zdrojům energie, úspornému vybavení domů, ale také ekologické recyklaci odpadu se bude věnovat podzimní stavební veletrh FOR ARCH, souběžné akce a doprovodný program. Nejvýznamnější česká událost v oblasti stavebnictví proběhne ve dnech 18. - 22. září v PVA EXPO PRAHA.  celý článek

Jak na nízkoenergetickou stavbu? Zeptejte se na stavebním veletrhu FOR ARCH 2012

Chcete bydlet moderně a zbytečně neutrácet za energie? Novinky o nízkoenergetickém stavění, které hýbou současným světem stavebnictví, nabídne jako nosné téma letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH a souběžné tematické veletrhy. Architekty, projektanty, techniky, ale také širokou veřejnost každoročně láká tato tradiční přehlídka aktualit a trendů ze stavebního průmyslu. Nejinak tomu bude i letos, kdy v termínu 18. - 22. září zaplní rozsáhlé prostory PVA EXPO PRAHA v Letňanech prezentace moderních technologií a nejnovějších výrobků v oblasti stavění. 

 celý článek

Promyšlené bydlení

Jsou domy, které na první pohled vytvoří představu velmi příjemného bydlení. Většinou vznikají velmi uvážlivě a promyšleně, což znamená, že nejen architektonické, estetické a dispoziční řešení domu, ale i technické je na vysoké úrovni. celý článek

Na zloděje s elektronikou

I přesto, že jsou mechanická opatření k zabezpečení domu a bytu  stále důležitá a náhodné zlodějíčky mohou odradit, doba se změnila. Pouhé mechanické zabezpečení třeba mřížemi nebo bezpečnostními zámky na dveřích již nestačí. Zloději jsou zkušenější, zručnější, lépe organizovaní a mají i technické znalosti. Přesto se jim lze úspěšně bránit a to díky nástupu sofistikované elektroniky, o kterou je mezi lidmi stále větší zájem.  celý článek

Bezplatný odhad před prodejem nemovitostí využívá již pětina lidí

Již přibližně 20 procent prodejců nemovitostí v ČR využívá před samotnou transakcí bezplatného ocenění serverem odhadonline.cz. Oproti západoevropským státům je však Česká republika stále pozadu, občané tamních států totiž využívají bezplatných odhadů až čtyřikrát více.

 celý článek

Koupě stavebního pozemku - první krok k vlastnímu domu

Jak si ale pozemek vybrat, abyste nesplakali nad výdělkem? Přinášíme vám několik tipů ke správnému výběru pozemku. celý článek

Mobilní dohled a monitoring objektů

Můžete kdykoliv zkontrolovat, jestli je doma vše v pořádku, jestli chata nebyla poškozena po prudké bouřce nebo nepřišli nezvaní hosté.

 celý článek

Klimatizace-zdroj tepelné pohody po většinu roku

Klimatizaci vnímá stále většina z nás jako poměrně luxusní záležitost, kterou si pořizují především velké společnosti. Letní vedra a den strávený v přehřáté domácnosti zatěžuje značně organismus člověka, snižuje pracovní výkony a ohrožuje zdraví slabších členů domácnosti (malé děti, starší lidé, chronicky nemocní). Jediným řešením je omezit pohyb a vleže vyčkat příchodu chladnějších dní. Že to  z praktických důvodů nemůžete udělat?

 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP