Rodinné domy

Články

<<Strana 4/3

Levně a ekologicky

Tepelné čerpadlo patří mezi alternativní zdroje energie, které dokáží využívat obnovitelnou energii obsaženou v zemi, vodě nebo vzduchu. Díky tomu tepelné čerpadlo při svém provozu zatěžuje přírodu podstatně méně, než kotle na plyn, elektřinu, olej nebo uhlí. Výhody tepelných čerpadel nejsou ale naštěstí jen ekologické. Hlavním důvodem pro pořízení tepelného čerpadla je zásadní úspora nákladů na vytápění.
 celý článek

Geodézie - otázky a odpovědi

Chci si postavit domek. V novinách jsem našel inzerát, že někdo prodává pozemek v místě, které mi padlo do oka. Doporučíte mi jeho koupi?
 celý článek

Suchou nohou

Prší. Z nebe se řinou proudy vody. Počasí, že by ani psa nevyhnal. Přijíždíte k domu a jen při představě, že byste měli vystoupit z auta a otevírat garáž v tomhle nečase je Vám na omdlení. Ale to vše už patří minulosti. Dnes přijíždíte k domu, zmáčknete tlačítko na malém dálkovém ovladači a dveře garáže se nehlučně otevírají. Pohodlně vjedete dovnitř, dveře se zavřou a Vy vystupujete do suché chráněné místnosti.
 celý článek

Navrhování rodinných domů

Každá stavba, i menšího rozsahu je architektonické dílo. Aby byla dokonalá, musí dobře splňovat dvě základní hlediska: funkčnost - tedy aby dobře vyhovovala svému účelu - a estetický vzhled. Vnitřní uspořádání domu slouží stavebníkovi, jeho vzhled ale všem.
 celý článek

Konečně bydlet

Dole bydlet - nahoře stavět, to je jedna z klasických forem výstavby rodinného domu na klíč. Také dnes tato varianta výstavby neztratila na své přitažlivosti a atraktivitě. Samozřejmě, že nejlepší je se v čase X s klíčem v ruce nastěhovat do nového, hotového domu, ale ne každý si může "dům na klíč" dovolit.
 celý článek

Rekonstrukce rodinného domu

Výchozí podmínky: Před dvěma lety jsem byl požádán o projekt na rekonstrukci rodinného domu v obci Šedivec. Investor je mladá rodina tehdy se dvěma dětmi a velmi omezeným rozpočtem.
 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP