Interiéry

Firmy

Komerční název:stylový dřevěný nábytek
Obchodní název:UNIS-N®, spol. s r.o.
Sídlo:Havlíčkova 447   
 264 01 Sedlčany   
Tel:+420 318 820 307 Kontakt:Tereza Stiborová
Fax:+420 318 864 525   
www.dreveny-nabytek.cz www.unis-n.cz  info@unis-n.cz
Výroba nábytku ze 100% smrkového a borového masivu pro chalupy, sruby, hotely a pensiony. Povrchová úprava přírodními vosky.  

Články

<<Strana 5/9 >>

Chytře na chytré bydlení

Velikost obytné plochy, cena, lokalita, dispozice místností, standardní výbava, stáří objektu, počet a umístění podlaží, balkon, orientace oken. Co všechno ještě berete do úvahy, když přemýšlíte o koupi nebo výstavbě svého nového bydlení? Určitě vás napadne stovka různých věcí, ale na jednu lidé zapomínají, přestože jde o důležitý základ pohodlného a bezpečného bydlení. Kdo by se ale zabýval elektroinstalací?

 

 celý článek

Minerální nátěry - univerzální řešení pro interiéry

Finální barevné řešení většiny běžných interiérů má obvykle jeden háček: chceme dosáhnout souvislého, barevně kompaktního nátěru, ale brání nám v tom skutečnost, že natírané plochy jsou tvořeny materiály s velmi různými vlastnostmi.
 celý článek

Podlaha z bambusu... Tvrdší než dubová

Bambusové podlahy Jedním z přírodních materiálů, který si jako podlahová krytina získává u zákazníků stále větší oblibu, je bambus. Důvodem je zejména jeho netradiční elegantní design v kombinaci s vynikajícími fyzikálními a užitnými vlastnostmi. Bambus tak nachází široké uplatnění nejen v bytech a komerčních prostorách, ale ve speciálním provedení i v exteriéru.
 celý článek

Přírodní kamenná okna v interiérech

Přírodní síly coby inovativní tvůrce v neumdlévajícím tempu modelují horniny nacházející se na zemském povrchu. K obzvláště vydařeným kouskům, před kterými člověku nezbývá než smeknout, patří přírodní okna.

 celý článek

Novinka: Okna a dveře z profilů Stavona Dynamic

U nás i v dalších evropských zemích s podobným nebo chladnějším podnebím, jsou standardem pro výrobu oken pětikomorové systémy se stavební hloubkou 70 mm. Stavona, spol. s r.o. České Libchavy, jeden z významných výrobců plastových oken a dveří je na český trh dodává v produktových řadách Trend, Master, Aplaus a Intensiv. Zmíněné výrobní řady mají prakticky totožné tepelně izolační i mechanické vlastnosti, liší se však v designovém zpracování profilů. Letošní novinkou je šestikomorový systém Dynamic, se stavební hloubkou 90 mm určený především pro nízkoenergetické domy. Moderní, z tradice vycházející systém s konstrukčním provedením pro dokonalou energetickou bilanci.
 celý článek

Izolační skla nové generace

Izolační skla s meziskelnými tepelnými foliemi HEAT MIRROR® získala na letošním stavebním veletrhu FOR ARCH hlavní cenu GRAND PRIX udělovanou nejlepšímu výrobku předvedenému na veletrhu.
 celý článek

Kachlová kamna

Kachlová pokojová kamna jsou topidlem vyvinutým za účelem vytápění obytných místností. Jejich přirozený vývoj trval několik staletí. Topilo se v nich již na starých hradech a zámcích. Na tu dobu to bylo velmi účinné topidlo, ale velmi drahé. Až v předminulém století se tato kamna dostávala i do bohatých měšťanských domů. V minulém století to bylo velmi rozšířené topidlo v mnoha domácnostech všech vrstev. Bohužel jen málo lidí dnes ví o jejich mnoha kladných vlastnostech.
 celý článek

Problematika podlah v panelovém domě

Rekonstrukce a revitalizace panelových domů s sebou přináší i zásahy do podlah v jednotlivých bytech. Na rozdíl od rodinných domů mohou výrazně ovlivnit změny a výměny podlahovin i ostatní uživatele domu! Nejedná se pouze o problémy při realizaci, ale významně se můžou zhoršit technické parametry z hlediska akustiky.
 celý článek

Tanuki není nadávka

Je podivuhodnou skutečností moderní doby, že iluze stáří se v určitých souvislostech stává oceňovanou hodnotou. Není samozřejmě řeč o člověku, kdy představa tvorby umělých vrásek, vyholování elegantní lysinky či vytahování prsů volně zavěšeným závažím může v nejlepším případě vyvolat pouze záchvat smíchu, v horším případě i zájem specializovaných pracovišť. Zato u rostlin – to je panečku jiná káva!
 celý článek

Stará už nechce sloužit

Samozřejmě že řeč není o „staré“ - k výměně životní partnerky bychom si nikdy netroufli vás nabádat, nýbrž o staré lednici. V jarní nabídce obchodů je jich nespočet druhů a značek a my bychom rádi přispěli k získání vašeho přehledu dřív, než se vypravíte na nákup.
 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP