Interiéry

Firmy

Komerční název:stylový dřevěný nábytek
Obchodní název:UNIS-N®, spol. s r.o.
Sídlo:Havlíčkova 447   
 264 01 Sedlčany   
Tel:+420 318 820 307 Kontakt:Tereza Stiborová
Fax:+420 318 864 525   
www.dreveny-nabytek.cz www.unis-n.cz  info@unis-n.cz
Výroba nábytku ze 100% smrkového a borového masivu pro chalupy, sruby, hotely a pensiony. Povrchová úprava přírodními vosky.  

Články

<<Strana 6/9 >>

Domov pod věží

V poslední době jsme v souvislosti s rozvojem bytové výstavby mohli zaznamenat značný boom půdních rekonstrukcí, které představují prakticky jediný způsob výstavby nových bytů v historickém centru Prahy. Jednou z otázek, které je třeba při takové rekonstrukci vyřešit, je problematika oken.
 celý článek

Systém chytrého bydlení Xcomfort - Rozhovor s MUDr. Pavlem Henyšem.

Pavel Henyš, kardiolog z pražské Nemocnice na Homolce, se baví svou prací a užívá si rodinného života. Vášnivý sportovec s duší vynálezce našel zalíbení v programování, věnuje se elektronice a chce být vždy o krok napřed. Systém chytrého bydlení Xcomfort mu nabízí spojení všech jeho zálib.
 celý článek

Podlahářské řemeslo stále žije

Ve dnech 17. – 21. 4. 2007 se v Brně na BVV v pavilonu D v rámci Stavebního veletrhu IBF konalo již II. Mistrovství České republiky v podlahářských pracích, které pořádal Cech parketářů a podlahové techniky ČR.
 celý článek

Kdo je dnes na řadě s mytím nádobí?

Pokud tato otázka patřila k nočním můrám, které vás provázely od dětství, určitě jste zvažovali, zda si domů nepořídit myčku nádobí. Možná jste se již rozhodli, myčka vám stojí v kuchyni a doma se hádáte maximálně o to, kdo z ní vyskládá umyté nádobí – což je oproti jeho ručnímu umývání docela příjemná práce. Nebo koupi myčky teprve zvažujete a přemýšlíte, zda se vám její pořízení vyplatí, a pokud ano, podle čeho vybrat tu správnou.
 celý článek

Dveře - vizitka vašeho domu

Význam dveří jako místa, které odděluje soukromý svět od okolního určitě nikdo nezpochybňuje. Potřeba ochrany svého území a z toho plynoucí pocit bezpečí a jistoty je jednou ze základních životních potřeb, kterou jsme zdědili po předcích. Hranice společenství rodiny dnes vymezují vchodové dveře, teritorium jejích jednotlivých členů oddělují vnitřní (interiérové) dveře.
 celý článek

Jak vybrat vhodná okna

Není to tak dávno, co byl pro stavitele rodinného domu výběr oken vcelku jednoduchou záležitostí. Stačilo si pohlídat, aby okna esteticky dotvářela dům a to bylo prakticky jediné hledisko, které rozhodovalo. Materiálu pro jejich výrobu, lépe řečeno pro výrobu okenních rámů, totiž dlouhá desetiletí vévodilo dřevo a pojmy jako tepelně izolační vlastnosti, zvuková izolace, náklady na údržbu či požadavky na bezpečnost se neřešily. Doba této "jednoduché" volby je však nenávratně pryč.
 celý článek

Nakupování přes Internet - moderní trend současnosti

Mezi samozřejmé jevy dnešní uspěchané doby patří nakupování prostřednictvím Internetu. Stále více lidí využívá možnosti vybavit si koupelnu nebo pořídit vytápění domu v klidu domova a to za ceny, které jsou mnohdy až o desítky procent nižší než v klasických kamenných obchodech nebo i v hypermarketech. celý článek

Dřevěná podlaha s podlahovým vytápěním? odborníci našli řešení.

Jde jen o to zvolit dřevěnou podlahu vhodné konstrukce a vědět, jak se o ni dobře starat. Firma Podlahy Šesták s.r.o. dováží na český trh několik značek a druhů dřevěných podlah od renomovaných evropských výrobců. Tyto dřevěné podlahy jsou různých konstrukcí a mají rozdílné využití.
 celý článek

Jak předejít konfliktům při měření spotřeby vody v bytech

Nespokojenost spotřebitelů s konečným vyúčtováním spotřeby vody je stále aktuálním problémem. Tento nesoulad bývá způsoben buď nepřesným měřením vodoměrů nebo dokonce i samotnými uživateli, kteří různými „úpravami“ vodoměr vyřazují z provozu. Řešení je přitom velmi snadné - používání kvalitních vodoměrů s ochrannými prvky. Taková je i nová generace vodoměrů BONEGA®.  celý článek

Ceresit CE 40 vytvoří ve sprchách vodotěsné spáry

Kapky stékající po povrchu bez šance vsáknout se – tak si dokáže pohrát s vlhkostí a vodou nová vodotěsná spárovací hmota Ceresit CE 40 aquastatic ze sortimentu Henkel ČR. Elastická cementová spárovací malta je určena pro spáry šířky do 5 mm a uplatní se především v místech, kde dochází k přímému kontaktu s vodou, jako jsou například sprchové kouty či okolí vany.
 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP