Zahrady

Články

<<Strana 3/2

"Co potom s tím listím" aneb zahrada není urnový háj

V tomto článku si povíme, co špatného můžeme na našich zahradách vidět, co se stalo největším módním nešvarem posledních let, a v dalších dílech jak postupovat, aby zahrada vypadala co nejlépe – co nejpřirozeněji.
 celý článek

Tři kroky k podzimní pohodě aneb zahrádka jak ze škatulky

1. Máte obvykle po podzimních deštích přístupovou cestu k Vaší chalupě, chatě nebo domu plnou bláta? Zpevněte ji pomocí plastové zatravňovací dlažby.
 celý článek

Klas Nekoř

Jednou z největších fi rem zabývajících se výrobou osiva trav a jejich směsí je od roku 1997 KLAS Nekoř a.s. Navazuje na tradici pěstování trav na semeno v oblasti Orlických hor. Počátky travního semenářství sahají do dvacátých let minulého století. Většina druhů a odrůd dodávaných ve směsích Klas Nekoř je českého původu, pouze část odrůd je doplněna ze zahraničí. Vyrábí široké spektrum směsí dle požadavku odběratelů. Pícní za účelem co nejvyššího výnosu hmoty a trávníkové dle způsobu využití.
 celý článek

Voda na zahradě

Řekne-li se voda na zahradě, každý v dnešní době pomyslí na modrý, „pěkně chlorovaný“ bazén od renomované firmy, pokud možno navíc zastřešený a vyhřívaný. Tuto vymoženost posledních let a zároveň „jednoznačné měřítko“ bohatství, umocněné navíc rozměry čtyři na šest nebo šest na dvanáct metrů samozřejmě každému přeji, ale pod názvem voda na zahradě chci seznámit čtenáře s vodou živou, tedy s vodou coby nositelkou života.
 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP