Vytápění

Firmy

Obchodní název:HUMAD, spol. s r.o.
Sídlo:Hanácká 188/6   
 470 08 Liberec 8   
Tel:+420 482 777 269 Kontakt:Vladimír Veverka
Fax:+420 482 777 267 Mobil:+420 602 728 885
www.humad.cz  info@humad.cz
Prodej všeho materiálu a zařízení týkajících se chlazení a klimatizací,  prodej energ. úsporných a ekolog. systémů vytápění – tepelných čerpadel.

Články

<<Strana 3/3

Tepelná čerpadla a klimatizace

Využívejte darovanou energii Moderní architektura klade v současné době vysoké nároky na přirozený a hospodárný způsob vytápění objektů. Moderní trendy vytápění objektů se zabývají stále více využitím tepelných zdrojů s vysokou účinností a obnovitelných zdrojů energie.
 celý článek

Topení z přírodního kamene

Výborné vlastnosti kamene akumulovat a poté vyzařovat teplo lze výhodně využít při vytápění bytu, rodinného domku a podobně. Elektrické topení se vyznačuje nízkými provozními a pořizovacími náklady.
 celý článek

Inovovaná švédská tepelná čerpadla NIBE

Tepelné čerpadlo představuje moderní ekologický a ekonomický způsob vytápení a ohřevu vody. celý článek

Teplovzdušný rozvod nebo sálavé teplo?

Díky masivní reklamní kampani krbařských firem na našem území, a též částečně díky několika domácím autorům, je dnes mezi naším obyvatelstvem rozšířen názor, že je bez velkých problémů možné z jedné krbové vložky vytopit takřka celý dům. Setkávám se s tímto názorem velmi často. Podívejme se tedy, jak vlastně takový OTEVŘENÝ TEPLOVZDUŠNÝ SYSTÉM (dále jen OTS) funguje a jaké jsou jeho klady a zápory.
 celý článek

Kachlová kamna - ideál útulnosti a hřejivý střed domu

Kachlová kamna jsou již dlouhé roky považována za ideál útulnosti a hřejivý střed domu. Bylo dlouhé období, kdy to vypadalo, že tato tradice u nás zmizí. Dnes se kachlová kamna začínají vracet do našich domů, i do moderních interiérů.
 celý článek

Teplovzdušný rozvod z krbu či z kachlových kamen.

Mnozí z nás při volbě vytápění a přípravy teplé užitkové vody v rodinném domku či chalupě dlouho a rozumně zvažují jaký způsob bude ten nejlepší. Taková rozhodnutí totiž významně ovlivní, kolik budeme za spotřebu energie věnovat z rodinného rozpočtu a to i v době, když už budeme na zaslouženém odpočinku. V posledních letech se zvyšuje zájem o vytápění dřevem.
 celý článek

Kachlová kamna

KTS – komínový tahový systém pro sálavá akumulační kachlová kamna. KTS – komínový tahový systém navržený a používaný českou kamnářskou firmou. KTS - slouží k maximálnímu zhodnocení tepelné energie uvolněné spalováním dřevní hmoty. Firma garantuje minimální účinnost 80 – 90%.Všechny tvarovky tohoto systému jsou vyráběny s certifi kovaného materiálu pro kamnářské použití v kvalitě R-SKA. Tyto tvarovky se používají pro stavbu individuálně navrhovaných staveb moderních kachlových kamen. Navrhování tahů a kamen se provádí pomocí specializovaného počítačového programu, pro který jsou vytvořeny jednotlivé prvky v reálných rozměrech pro vizualizaci ve 3D.
 celý článek

Několik základních omylů aneb proč je důležité v kamnařině též rozlišovat

Každý se mnou bude jistě souhlasit v tom, že ač mají náklaďák i limuzína motor, převodovku, volant, kola, do obou vozidel se lije nafta, obě jezdí po stejných silnicích a mohou přepravovat lidi i náklady, je v jejich účelu a konstrukci podstatný rozdíl.
 celý článek

Hledáte nejlevnější a kvalitní vytápění? Topte DŘEVEM

Světová ekonomika je závislá na energetických surovinách jako je ropa, plyn a uhlí. Nejbohatší firmy světa ovládají tyto nerostné zdroje a určují i vývoj cen energií. Peníze za „teplo rodinného krbu“ je nucen nakonec zaplatit každý. Kolik?! To je na každém z nás.
 celý článek

Nejlevnější vytápění v ČR. Přemýšlíte jak levně a kvalitně topit?

Celosvětovou ekonomiku závislou na energetických surovinách (ropa, plyn a uhlí) ovládají nejbohatší firmy světa vlastnící tyto nerostné zdroje. Určují tak i vývoj cen energií. Peníze za „teplo rodinného krbu“ je nucen nakonec zaplatit každý. Kolik?! To je na každém z nás.
 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP