Články

Strana 1/31 >>

Léto čas myslet na stavbu nového komína

Uznali jste, že je po dlouhé zimě lepší rovnou postavit nový komín než starý rekonstruovat? Nebo jste se rozhodli si postavit komín při dovolené na chalupě? Odborníci varují – nedávejte na laické rady sousedů a při stavbě se raději obraťte na profesionály. Při stavbě komínu není prostor pro experimentování, toto je stavba, která se potom jenom velmi těžce opravuje. Ani šetřit na materiálu se příliš nevyplácí, komín vám může v horším případě i vyhořet.

 

 celý článek

Samsung NaviBot S nejchytřejší a nejsamostatnější robotický vysavač na trhu

Nový vylepšený robotický vysavač Samsung NaviBot S zajistí skutečně bezproblémový úklid. S výškou pouhých 8 cm
a prostřednictvím mnoha zcela samostatných funkcí se na úklid domácnosti můžete doslova už jen dívat.

 celý článek

Samsung představuje nové členy oblíbené rodiny praček s technologií Eco Bubble

Pračky EcoBubble nabízí vynikající výsledky dokonce i při praní ve studené vodě, šetří energii a jsou šetrné k jemným tkaninám. Nyní mohou zákazníci využívat všech jedinečných vlastností technologie Eco Bubble i ve velkoobjemové pračce na 12 kg nebo v 8kg pračce se zkrácenou hloubkou.

 celý článek

Chladničky Samsung Série G prostorné, úsporné a elegantní

Chladničky Samsung Série G využívají nejnovější inovace v oblasti optimálního skladování potravin a chladících technologií. S největší kapacitou pro uchování potravin ve své třídě stále dosahují úspornosti A+++.

 celý článek

Jak správně vybrat povrch dveří? Stále populárnější jsou folie

Dveře se již dnes neliší pouze podle toho, zda se jedná o dveře vchodové či do interiéru. Na výběr je pestrá škála materiálů i povrchů, z nichž některé již dokáží například věrně imitovat strukturu dřeva. Jak vybrat ten správný povrch dveří do vašeho domova?

 celý článek

Bezfalcové dveře se hodí nejen do moderních interiérů

Modernímu bydlení v posledních letech dominují především minimalismus a čisté linie. Kromě nábytku či výmalby pak takové módě stále častěji podléhají i jinak primárně funkční prvky interiéru. U dveří se například tento trend promítl v rostoucí popularitě tzv. bezfalcových dveří.

 celý článek

Energeticky úsporný osušovač rukou Dyson Airblade v bílé barvě

Společnost Dyson způsobila revoluci v osoušení rukou svým rychlým, hygienickým a energeticky úsporným přístrojem Dyson Airblade. Nyní byl nový bílý osušovač Dyson Airblade  /model AB03/ prezentován odborníkům z oblasti čistící a úklidové techniky z východní Evropy na Veletrhu ISSA INTERCLEAN ve Varšavě. Byl také nominován na cenu Golden Broom Award 2011 v kategorii Technologie. Toto ocenění je určeno pro nové a inovativní výrobky v sektoru čistící techniky ve  východní Evropě.

 celý článek

Jak větrat v rodinných domech a bytech

Vhodným způsobem větrání přinesete do vašeho domova čistější vzduch a navíc můžete uspořit mnohdy nemalé náklady na spotřebované energie. Hlavním účelem větrání je udržovat v domácnosti příjemné ovzduší a zamezit nadměrné vlhkosti, která může způsobovat například výskyt plísní.

 celý článek

Ekonomické stavby představují program Rostoucí dům

  Společnost Ekonomické stavby (ES), přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku, představuje domy, které rostou s jejich obyvateli. 

 celý článek

Crestyl zahájil výstavbu druhé etapy rezidenčního projektu Barrandov Hills

   Developerská skupina Crestyl zahájila 24. ledna 2011 první fázi výstavby druhé etapy projektu Barrandov Hills. V rámci ní vzniknou tři komfortní vilové domy přímo nad Prokopským údolím s celkem 21 byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. V Náklady na výstavbu první fáze druhé etapy činí zhruba 34 milionů korun.

 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2018 GOLEM GROUP