Střechy

Články


Jmenuje se šindel - seznamte se

Šindelová krytina patří k jedné z nejstarších krytin vůbec. A přestože byla postupem dějin, jakožto krytina spalná, různými zákony a edikty vytlačována z měst a hodnotnějších objektů a hodně jí ublížila i doba socialistické nepéče o památky – stále je tu s námi. celý článek

Kdy okapy nezamrznou

Všichni známe typický zimní obrázek zasněžené chaloupky s řadou rampouchů po celé délce střechy. Je to velmi romantické a rampouchy samy o sobě jsou krásné, často jsou však jen příznakem vážnějšího problému.
 celý článek

Lightway Crystal - Tubusové světlovody

Společnost Lightway s.r.o., vyrábí tubusové světlovody od roku 2000. Nyní na trh přichází výrobek Lightway Crystal, který zúročuje dlouhodobou spolupráci s odborníky v oboru fyziky denního světla.

 celý článek

ISOTEC® znamená systémový přístup k provádění kvalitně zateplených střešních plášťů šikmých střech

Střecha a řešení střešního pláště je jeden z klíčových momentů při výstavbě či rekonstrukci každé budovy. Proto jakékoliv spekulace o možných úsporách na technickém řešení, případně špatně zvolená skladba střešního pláště, se v konečném důsledku nevyplatí žádnému investorovi stavby, protože prvotním požadavkem je úspora tepelné energie a tím snížení nákladů na vytápění.
 celý článek

Obnova střech

V současné době probíhá na mnoha místech rekonstrukce a renovace bytového fondu. Nedílnou součástí rekonstrukce bydlení je i oprava střech tak, aby nedocházelo k zatékání do půdních a bytových prostorů.
 celý článek

Doporučujeme

Kvalitní bazény Mountfield pro každou zahradu:

www.tipnavylet.cz
>mnoho tipů na krásné výlety

Poctivé inzertní noviny,
které fungují

Tvorba www stránek
a kvalitní webhosting

usb.golemgroup.cz
> flash disky, MP3 přehrávače

Personální inzerce, pracovní server

Poslat odkaz


Desig & code by GOLEM GROUP. Power by Infotip.cz - informační a vyhledávací server. Copyright © 2008 - 2019 GOLEM GROUP